Piszą o nas

 

 

Inwestycje w firmie Inelar

 

Olsztyńska firma świadcząca usługi montażu elektronicznego na zlecenie rozbudowała w ostatnich miesiącach swój park maszynowy.

Zakupione zostały trzy stanowiska montażowe firmy Sovella, krążkowy separator płytek, urządzenie do optycznej kontroli jakości montażu Quins Easy ScanBox LC20 oraz drukarka do etykiet EPSON CL-S631 i oprogramowanie do etykiet ETISOFT.

Właściciel firmy Norbert Kamiński opowiada evertiq.pl o nowych inwestycjach –„Stanowiska Sovella zwiększyły komfort pracy monterów elektroniki i umożliwiły szybsze przełączanie profilu produkcji do kolejnych zleceń. Separator płytek pozwolił nam na przyspieszenie procesu rozdzielania płytek z jednoczesnym ograniczeniem naprężeń przy ich rozdzielaniu. Natomiast drukarka do etykiet pozwoliła na wprowadzenie systemu znakowania wszystkich produkowanych urządzeń kodami kreskowymi.”

„Bezpośrednim motorem inwestycji była realizacja zamówienia na 40 tys. płytek konieczna do wykonania w ciągu 3 tygodni – informuje evertiq.pl Norbert Kamiński.”

 

Bez wątpienia ważnym nabytkiem było urządzenie do kontroli optycznej montażu: „Wcześniejsze prezentacje kilku maszyn typu AOI i trudności związane z ich programowaniem oraz tendencje do absorbowania operatora przypadkami wątpliwymi skłoniły nas do wyboru urządzenia działającego według całkowicie innej koncepcji.”

 

Zmiany dotyczą jednak nie tylko urządzeń do montażu, ale także na przykład Internetu, ponieważ firma pracuje nad nową stroną www. Można już na niej obejrzeć nowe wyposażenie parku maszynowego.

 

Czytaj więcej: http://evertiq.pl/news/9390

Copyright © 2012 INTERFLUX

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK